چهارشنبه, 29 اسفند,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

فصل دوم سریال «عاشقانه» ساخته خواهد شد؟

فصل دوم سریال «عاشقانه» ساخته خواهد شد؟

حمیدرضا پگاه گفت: درباره فصل دوم سریال "عاشقانه" هم هیچ صحبتی تاکنون با من نشده است.
حمیدرضا پگاه گفت: درباره فصل دوم سریال "عاشقانه" هم هیچ صحبتی تاکنون با من نشده است.
بازیگر سریال "عاشقانه" اظهار داشت: من همیشه دغدغه کار خوب داشته ام و جشنواره فیلم فجر برایم مهم نیست. مهم این است که نقش خوبی را بازی کنم نه اینکه صرفاً در فجر امسال حاضر باشم.
حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص آخرین فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر فیلمبرداری سریال "گیله وا" به کارگردانی "اردلان عاشوری" را پشت سر می‌گذارم و تمام تمرکزم را صرف بازی در این مجموعه کرده‌ام.
وی در همین راستا ادامه داد: با گروه حرفه‌ای و بازیگران خوبی همراه هستم و با عزیزانی همچون بهروز شعیبی، ستاره اسکندری، امیرحسین صدیق و مهران رجبی همبازی هستم. این سریال به امید خدا تا پایان شهریور ماه تولیدش به پایان رسیده و به زودی پخش می‌شود.
بازیگر سریال "عاشقانه" با اشاره به روایت جذاب این سریال در مورد شخصیت خود تاکید کرد: کار فضایی تاریخی داشته اما بیشتر داستان در بستری خانوادگی روایت می‌شود. من در سریال "گیله‌وا" نقش یکی از هم رزمان میرزا کوچک خان جنگلی را ایفا می‌کنم اما هیچگونه لهجه گیلانی در شخصیتی که بازی می‌کنم وجود ندارد.
وی درباره بازگشت خود به عرصه نمایش خانگی تصریح کرد: هنوز هیچ برنامه خاصی برای بازگشت به شبکه نمایش خانگی ندارم و پیشنهادی هم نشده است. درباره فصل دوم سریال "عاشقانه" هم هیچ صحبتی تاکنون با من نشده است.
پگاه درباره احتمال حضورش در سینما خاطرنشان کرد: هنوز پیشنهادی برای بازی در سینما ندارم و تا پیشنهاد قابل تاملی به من نشود به سمت سینما نمی‌روم. من همیشه دغدغه کار خوب داشته ام و جشنواره فیلم فجر برایم مهم نیست. مهم این است که نقش خوبی را بازی کنم نه اینکه صرفاً در فجر امسال حاضر باشم.

  • فصل دوم سریال «عاشقانه» ساخته خواهد شد؟


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات