چهارشنبه, 30 خرداد,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

507 کتابفروشی به «تابستانه کتاب» پیوستند

507 کتابفروشی به «تابستانه کتاب» پیوستند

507 کتابفروشی از سراسر کشور طی 10 روز گذشته در طرح «تابستانه کتاب» ثبت‌نام کردند.
از 12 تیرماه تاکنون  507 کتابفروشی از 30 استان کشور برای مشارکت در در طرح «تابستانه کتاب» اعلام آمادگی کرده‌اند. کتابفروشان تا 30 تیرماه برای ثبت‌نام در این طرح  فرصت دارند.

تهران با 89 کتابفروشی، قم با 66 کتابفروشی، خراسان‌رضوی با 54 کتابفروشی، اصفهان با 54 کتابفروشی و کردستان با 24 کتابفروشی تاکنون بیشترین مشارکت را در این طرح داشته‌اند.

کتابفروشان سراسر کشور می‌توانند تا 30 تیرماه سال جاری با مراجعه به سایت ketab.ir در ششمین طرح یارانه حمایتی از کتابفروشان با عنوان «تابستانه کتاب» ثبت‌نام کنند و این مهلت قابل تمدید نیست.

در اين طرح، سقف تخفيف برای هر كتابفروشی حداقل ۲۰ ميليون ريال و سقف مجاز خريد برای هر خريدار حداكثر ۱ ميليون ريال است. خريدار می‌تواند در چند نوبت و از چند كتابفروشی، كتاب‌های عمومی را با ۲۰ درصد تخفيف و كتاب‌های كودک و نوجوان را با ۲۵ درصد تخفيف از كتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه كتاب» خريداری كنند.

سقف يارانه در اين طرح براساس معيارهایی مانند موقعيت جغرافيایی، متراژ كتابفروشی، تعداد كتاب و ميزان فروش در طرح‌های پیشین، تغيير خواهد كرد.

كتابفروشی‌های شركت‌كننده در طرح بايد دارای پروانه كسب با تاريخ معتبر باشند. در صورت تازه تأسيس بودن كتابفروشی حداكثر تا يک‌سال كتابفروش می‌تواند با نامه تأييد از اتحاديه ناشران و كتابفروشان مبنی بر در شرف دريافت پروانه، نسبت به ثبت‌نام اقدام كند.

  • 507 کتابفروشی به «تابستانه کتاب» پیوستند


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات