جمعه, 07 اردیبهشت,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

نخستین واکنش‌ها به «دانکرک» کریستوفر نولان

نخستین واکنش‌ها به «دانکرک» کریستوفر نولان

ساعاتی پیش تازه ترین فیلم کریستوفر نولان، Dunkirk برای جمعی از منتقدان به نمایش در آمد.

ساعاتی پیش تازه ترین فیلم کریستوفر نولان، Dunkirk برای جمعی از منتقدان به نمایش در آمد. ما اولین واکنش ها به این فیلم مهم را برای شما علاقه مندان سینما جمع آوری کرده و منتشر می نماید:

- اریک دیویس: نکته مهم درباره ی این فیلم این است که از پرداخت شخصیت ها به دور است، می شود گفت این نوعی فیلمسازی در لحظه است. دیویس در توییتی دیگر گفته منتظر یک مونولگ بیست دقیقه ای درباره دختری یا رفیقی که به خانه برمی گردد نباشید. وقتی برای این چیزها نیست. برو برو برو. حالا بدو!


- کوین مک کارتنی: موسیقی هانس زیمر در این فیلم یک شخصیت اصلی است. اگر می توانید فیلم را به شیوه ی هفتاد میلی متری ایمکس ببینید. دانکرک یکی از همه جانبه ترین تجربه های تصویری سینمایی من در تمام طول عمرم هست.

- استیون وینتراب: دانکرک یک همکاری موفق دیگر از زیمر و نولان است. طوری که او تیک و تاک عقربه های ساعت را با موسیقی در می آمیزد و فیلمی خلق می کند که ( هنگام دیدن اش) ناخن هایتان را می جوید.

- الی پلامب: اگر سوالتان این است که آیا هری استایل در دانکرک خوب است؟ جوابتان این است: خوب است.من این را درباره دانکرک می گویم: آن را در بزرگ ترین سینما، با بلندترین صدا و آیمکس ترین فرمت سینمایی ممکن ببینید.

- آنا اسمیت: من دانکرک را دیده ام. این فیلم یک پیروزی است: به زیبایی ساخته شده، عمیقا تکان دهنده است و همه جایش قوی است. ( بله، شامل هری استایل هم می شود.)

- مترو اینترتینمنت: و می توانیم تایید کنیم هری استایل حرفه بازیگری را پیش رویش خواهد داشت، اگر بخواهد.

اریک آیزنبرگ: دانکرک هیجان انگیز و زیباست و باید آن را در فرمت هفتاد میلی متری آیمکس ببینید. البته انکار این که دانکرک فاقد شخصیت و کاراکترهای متمایز است، کار سختی است.

کافه سینما


  • نخستین واکنش‌ها به «دانکرک» کریستوفر نولان


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات