ﺳﻪشنبه, 31 اردیبهشت,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

شیوا خنیاگر: پول واریز کنید بازیگر شوید!

شیوا خنیاگر: پول واریز کنید بازیگر شوید!

شیوا خنیاگر گفت: وضعیت سینما نیز بسیار مشخص است و نقش ها بیشتر بر اساس روابط موجود به افراد اختصاص پیدا می کند و افرادی وجود دارند که برای پذیرفتن نقش ها و یا اعطا کردن آن ها، پول می پردازند و پول می گیرند.

شیوا خنیاگر با اشاره به اینکه سینما به محلی تجاری برای تبادل پول تبدیل شده است، گفت: هیچ وقت نخواستم که جلوی دوربین شبکه GEM بروم.

بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: در حال حاضر پیشنهادی برای ایفای نقش در هیچ اثر نمایشی ندارم.

بازیگر سریال تلویزیونی “ستایش” در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: شرایط کنونی برای بازیگرانی که بازیگری در واقع حرفه و شغل آن ها محسوب می شود، بسیار اسف بار است چرا که من و امثال من از این راه زندگی خود را می گذرانیم.

وی همچنین یادآور شد: در شرایط نبود کار، من و سایر همکارانم مشکلات بسیاری پیدا کرده ایم.

بازیگر فیلم سینمایی “دلتنگی های عاشقانه” توضیح داد: مشکلات بسیاری از هنرمندان در شرایط بیکاری در جامعه ای که خود را هنردوست می داند، سوال هایی را ایجاد می کند چرا که در این وضعیت، به هیچ عنوان نگاه ویژه ای به هنرمندان صورت نمی گیرد.

وی یادآور شد: گلایه مندی من از این جهت است که اگر برای تولید آثار مختلف، بودجه ای وجود ندارد باید تدبیری اندیشیده شود که ما هنرمندان از راه دیگری مورد حمایت قرار بگیریم.

خنیاگر ادامه داد: وضعیت سینما نیز بسیار مشخص است و نقش ها بیشتر بر اساس روابط موجود به افراد اختصاص پیدا می کند و افرادی وجود دارند که برای پذیرفتن نقش ها و یا اعطا کردن آن ها، پول می پردازند و پول می گیرند.

بازیگر سریال تلویزیونی “اغما” خاطرنشان کرد: وضعیت سینما هم اکنون به شکل تجاری شده است به گونه ای که فضای هنری حاکم کاملا از بین رفته و در این فضای تجاری، از صبح تا شب عده ای دنبال پول می دوند و اگر شرایط همین گونه پیش برود وضعیت برای دیگر هنرمندان که سال ها در این عرصه فعالیت داشته اند، بسیار بدتر خواهد شد.


  • شیوا خنیاگر: پول واریز کنید بازیگر شوید!


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات