ﺳﻪشنبه, 30 بهمن,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

۲ کانال جدید روی گیرنده دیجیتال؛ «شما» و «امید» به صداوسیما می‌آیند

۲ کانال جدید روی گیرنده دیجیتال؛ «شما» و «امید» به صداوسیما می‌آیند

شبکه شما از سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ماه افتتاح رسمی می‌شود و از طریق گیرنده‌های دیجیتال قابل دریافت است.

شبکه‌های تماشا و شما که به همراه شبکه بازار در دوره ریاست محمد سرافراز تعطیل شده بودند، با تغییر رییس صداوسیما و آمدن عبدالعلی علی‌عسکری، بازگردانده شدند.

در پی بازگرداندن شبکه شما، دکتر علی دارابی، معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما، محمد مهدی قاسمی را به عنوان مدیر این شبکه منصوب کرد. قاسمی در دوره ریاست سید عزت الله ضرغامی هم مدیریت شبکه شما را عهده‌دار بوده است.

مراسم افتتاح شبکه شما با پخش برنامه «رادیو شب» همراه خواهد بود. پخش این برنامه از سه‌شنبه، ٣٠ شهریور در شبکه شما آغاز می‌شود و برادران سعیدی (تنها خوانندگان دوقلوی آواز ایران) در این برنامه اجرا دارند.

رادیو شب شنبه تا پنجشنبه ساعت ٢٢ تا ٢٣ از شبکه شما پخش خواهد شد و تهیه‌کنندگی این برنامه را محمد صوفی و منصور ضابطیان (سازندگان برنامه‌های رادیو هفت و صد برگ) عهده‌دار هستند.

پخش برنامه «صدبرگ» به تازگی در شبکه چهار به پایان رسیده است.

هم چنین در آستانه سال تحصیلی جدید، شبکه امید، برنامه های خود را برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ ساله روی آنتن می‌برد.

به گزارش تسنیم محمد سرشار مدیر شبکه کودک و نوجوان گفت: با راه اندازی شبکه «امید»، سومین کانال شبکه کودک و نوجوان، پخش آزمایشی خود را در یک فرکانس مجزا و به مدت ۱۲ ساعت در روز، از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب آغاز می‌کند.

وی اضافه کرد: پخش آزمایشی شبکه امید در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و دیگر تعطیلات رسمی از ۸ صبح تا ۱۱ شب خواهد بود.

مدیر شبکه کودک و نوجوان در ادامه از تولید و پخش برنامه‌های متنوع برای این گروه سنی خبر داد و اضافه کرد: مجموعه‌ای از برنامه‌های تلویزیونی زنده و ضبطی، مستند، فیلم‌ها و سریال‌های رئال و انیمیشن، مسابقه‌ها، نماهنگ‌ها و دیگر قالب‌های متنوع تصویری، برنامه‌های شبکه امید را تشکیل می‌دهند که براساس یک منظومه تربیتی اسلامی ایرانی، تامین یا تولید شده‌اند.

پیش از این شبکه کودک و نوجوان، همزمان با ولادت امام جواد(ع) در ۳۰ فروردین سال جاری، پخش رسمی کانال پویا ویژه خردسالان زیر ۶ سال و کانال نهال برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال را آغاز کرده بود.


  • ۲ کانال جدید روی گیرنده دیجیتال؛ «شما» و «امید» به صداوسیما می‌آیند


مبینا
دوشنبه, 16 مرداد,1396
سلام ببخشید چه طوری این شبکه روتلویزیون می یاد میشه بگید
رضا
پنجشنبه, 26 بهمن,1396
سلام ببخشیدمنم دقیقا همین سوالوداشتم چه طوری این شبکه روتلویزیون میشه دید؟شما» و «امید
محمد جواد
دوشنبه, 17 دی,1397
این برای من هم سواله چطوری؟؟؟🤔

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

جستجو

تبلیغات