دوشنبه, 25 شهریور,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

حوزه هنری هیچ فیلمی را تحریم نمی‌کند

حوزه هنری هیچ فیلمی را تحریم نمی‌کند

رئیس حوزه هنری تصریح کرد: ما هیچ فیلمی را تحریم نمی کنیم؛ بلکه اکران فیلم ها در سینماها اقتضائات خاص به خود را دارد و با توجه به این اقتضائات دوستان کارشناس ما در حوزه سینما درباره اکران و یا عدم اکران فیلم ها با توجه به محدودیت هایی که داریم، تصمیم می گیرند.
مومنی‌ شریف: حوزه هنری هیچ فیلمی را تحریم نمی‌کند فقط اقتضائات را در نظر می‌گیریم

محسن مومنی شریف، درباره واگذاری سینما آفریقا به حوزه هنری گفت: طبق فرمان مقام معظم رهبری از جمله سینماهایی که مسئولیت آن به حوزه هنری واگذار شد، سینما آفریقا بوده است.

وی افزود: با رئیس بنیاد مستضعفان توافق نامه ای نیز در این زمینه امضا کرده ایم و قرار بر آن شد تا شرایط واگذاری سینما آفریقا به حوزه هنری به زودی فراهم شود.

رئیس حوزه هنری ادامه داد: سینما آفریقا برای اکران فیلم محمد (ص) از ما مهلت خواسته بود که خوشبختانه اکران این فیلم نیز با موفقیت تمام شده و امیدوارم به زودی این سینما نیز به مجموعه سینماهای زیرنظر حوزه هنری اضافه شود.

وی درباره وضعیت اکران فیلم «لانتوری» در سینما آفریقا گفت: این مهم به بخش امور سینما حوزه هنری بر می گردد و نمی توانم در این زمینه اظهارنظر قطعی کنم.

رئیس حوزه هنری تصریح کرد: ما هیچ فیلمی را تحریم نمی کنیم؛ بلکه اکران فیلم ها در سینماها اقتضائات خاص به خود را دارد و با توجه به این اقتضائات دوستان کارشناس ما در حوزه سینما درباره اکران و یا عدم اکران فیلم ها با توجه به محدودیت هایی که داریم، تصمیم می گیرند؛ البته باید تراکم اکران فیلم ها را هم در نظر گرفت و اکثرا نیز علاقه مند هستند تا آثارشان در سینماهای متعلق به حوزه هنری اکران شود و طبیعتا دوستان مان همه این مسائل را در نظر گرفته و بعد تصمیم می گیرند.

مومنی درباره برنامه این حوزه برای ساخت فیلم فاخر در سال جاری خاطر نشان کرد: تا زمانی که کارها به مرحله قابل قبولی نرسد، درباره آن صحبت نخواهیم کرد؛ با این حال امیدواریم امسال نیز مانند سال های پیش بتوانیم اثر سینمایی فاخری را تولید کنیم.

  • حوزه هنری هیچ فیلمی را تحریم نمی‌کند


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات