ﺳﻪشنبه, 30 بهمن,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

ناصر کشاورز شاعر پرفروش «تابستانه کتاب» شد

ناصر کشاورز شاعر پرفروش «تابستانه کتاب» شد

ناصر کشاورز، شاعر و نویسنده حوزه کودک، در صدر پرفروش ترین شاعران طرح «تابستانه کتاب» قرار گرفت.
در طرح «تابستانه کتاب» آثار حوزه کودک و نوجوان با تخفیف 25 درصدی با هدف تشویق خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان برای کتابخوانی در اوقات فراغت تابستان با شعار«فراغتی و کتابی» در 518 کتابفروشی‌ عضو این طرح عرضه شده است.

کتاب‌های «پنیر داداش ماسته، حرف می‌می‌نی راسته»  و «می‌می‌نی چه دوست نازنینی» اثر ناصر کشاورز جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های این شاعر در طرح «تابستانه کتاب» شناخته شده‌اند.

كشاورز، شاعر و نویسنده حوزه کودک سال ۱۳۴۱ در تهران به دنیا آمد. از وی تاكنون حدود ۱۶۰ عنوان كتاب در حوزه ادبيات کودکان منتشر شده است.

مجموعه ۱۲ جلدی «شعرهاى نى نى كوچولو»، مجموعه ۱۲ جلدی «مى نى نى و مامانش»، مجموعه ۴ جلدی «دويدم و دويدم»، «كلاغ زرد»، «مسئولیت» «آزادی»، «گنجشک و پروانه»، «سيب جان سلام» و «مرا يک دايناسور درسته قورت داده» و چهار مجموعه «تلخ و شيرين»، «رنگ هاى گمشده»، «از اين طرف لطفاً فقط هيس» و «بوى نرگس» تعدادی از آثار اوست.

کشاورز تاکنون جوایز متعددی در حوزه شعر کودک و نوجوان دریافت کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به جایزه دوازدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان در بخش «شعر» برای کتاب «مداد کوتاه» اشاره کرد.

  • ناصر کشاورز شاعر پرفروش «تابستانه کتاب» شد


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات