ﺳﻪشنبه, 21 آبان,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

داستان کلی فیلم سینمایی "پایتخت" آماده شده است

داستان کلی فیلم سینمایی "پایتخت" آماده شده است

خشایار الوند، نویسنده گفت: قصه کلی فیلم سینمایی "پایتخت" آماده شده اما بعد از تعیین تهیه کننده و دریافت مجوز ساخت، نسبت به نگارش فیلمنامه آن اقدام خواهیم کرد.

خشایار الوند نویسنده سینما و تلویزیون پیرامون موضوع ساخت فیلم سینمایی "پایتخت" گفت: در ساخت فیلم سینمایی "پایتخت" تصمیم گیرنده نیستم ولی یک طرحی را برای ساخت این فیلم در دست داریم که اگر همه شرایط لازم فراهم شود و مجوزهای مورد نیاز ما داده شود و تهیه کننده هم تمایلی به تولید این کار داشته باشد.

وی افزود: البته فعلا آنقدر مشغول سریال "علی البدل" هستیم که فعلا واقعا وقت تمرکز و ساخت این فیلم را نداریم. بر این اساس بعد از پایان سریال "علی البدل" به سراغ بررسی ساخت این فیلم سینمایی خواهیم رفت.

این نویسنده ادامه داد: همانگونه هم که شما و دیگران در جریان مسائل حقوقی هستید کاری که از سازمان صدا وسیما پخش می شود باید توسط این سازمان به ما واگذار شود تا بتوانیم نسبت به ساخت آن اقدام کنیم البته تهیه‌کننده کار باید بر اساس روال قانونی برای دریافت مجوز ساخت اقدام کند.

الوند خاطرنشان کرد: به عنوان یک نویسنده از مراحل اداری آن خیلی خبر ندارم ولی اگر قرار است روزی این فیلم سینمایی ساخته شود باید این حقوق واگذار شده باشد تا در مرحله بعد به سراغ نوشتن داستان و قصه این فیلم سینمایی برویم.

وی اضافه کرد: پیرامون این پروژه باید بیان کنم که سیناپس (قصه) کلی فیلم نوشته شده است. اما باید بیان کنم که قصه کلی فیلم سینمایی "پایتخت" آماده شده اما وقتی که جزئیات تولید آن مشخص شود آن وقت است که نسبت به نگارش فیلمنامه آن اقدام خواهیم کرد.

این نویسنده در پایان تصریح کرد: بازیگران و شخصیت های این فیلم سینمایی همان چهره های آشنای سریال های پایتخت هستند. اما قصه این فیلم سینمایی بسیار متفات بوده و در ابعاد پرده بزرگ سینما است.

 

نسیم


  • داستان کلی فیلم سینمایی "پایتخت" آماده شده است


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات