دوشنبه, 29 بهمن,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

سالار عقیلی با دیگران متفاوت است/ واکنش سخنگوی ارشاد به گلایه‌های برادران خسروی

سالار عقیلی با دیگران متفاوت است/ واکنش سخنگوی ارشاد به گلایه‌های برادران خسروی

 حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت ارشاد به صراحت  گفته که سالار عقیلی با دیگران تفاوت دارد!

سالار عقیلی با دیگران متفاوت است

نوش آبادی گفت: سالار عقیلی با دیگران متفاوت است. شرایط و نوع تعامل او با مسئولان و مدیران و دلبستگی‌اش به نظام و انقلاب بر کسی پوشیده نبوده و نیست و صدای ایشان را می‌توان در بسیاری از سریال‌های تاریخی شنید. او در این میان غفلتی کرد و آن هم به خاطر اینکه ماهیت آن شبکه را نمی‌دانست و بعد از حضورش در آن، متوجه شد که نباید در آن شرکت می‌کرده و بعد از آن هم پیامی داد و از این بابت عذرخوهی کرد.

سالار عقیلی از اروپاییها انتقاد کرد

وی ادامه داد: آقای عقیلی در نامه‌ی خود به این مسأله اشاره کرد که همیشه برای مردم و کشورش خوانده و عاشق ایران است. همچنین تأکید کرد که فردی سیاسی نیست. ضمن آنکه ایشان زمان مصاحبه‌اش با آن شبکه، از اروپایی‌ها انتقاد کرد که امکان ترویج موسیقی ایرانی را فراهم نمی‌کنند و در واقع از فرهنگ و هنر ایرانی هراس دارند. ایشان هیچ مسأله‌ای برخلاف مصالح کشورش بیان نکرد.

آقای عقیلی عذرخواهی کردند
نوش آبادی خاطرنشان ساخت: من در کنفرانس مطبوعاتی نیز به این مسأله اشاره کردم که این حرکات نه قابل دفاع است و نه قابل توجیه؛ اما آقای عقیلی عذرخواهی کردند و از سوی دیگر، بارها پایبندی‌شان به نظام و کشور را نشان داده‌اند و این رفتار با کسی که مدام با شبکه‌های ماهواره‌ای و رادیو تلویزیون‌های غیرمجاز رابطه دارد، تفاوت می‌کند.

 

موسیقی ما


  • سالار عقیلی با دیگران متفاوت است/ واکنش سخنگوی ارشاد به گلایه‌های برادران خسروی


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات