چهارشنبه, 07 اسفند,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

مهران مدیری: خبر‌های جدید از فصل دوم «در حاشیه» در راه است

مهران مدیری: خبر‌های جدید از فصل دوم «در حاشیه» در راه است

مهران مدیری که در حال حاضر مشغول ساخت و تولید فصل دوم سریال «در حاشیه» است، گفت: به زودى منتظر خبرهایى از فصل دوم سریال «در حاشیه» باشید.
مهران مدیری کارگردان و بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران که با ساخت آثاری همچون «شب‌های برره» و «مرد هزارچهره» و «ویلای من» توانسته بود خود را در حوزه ساخت سریال‌های طنز و کمدی به جامعه هنری ایران معرفی کند پس از چندین سال دوری از تلویزیون با ساخت سریال «در حاشیه»، بار دیگر با تلویزیون و مخاطبان رسانه ملی آشتی کرد.
سری اول «در حاشیه» داستان شخصی به نام هومن صحرایی بود که مامور می‌شود یک مرکز درمانی تعطیل شده را راه اندازی کند. اما در این مسیر با سهراب کاشف و بهروز عشقی که سابقه کلاهبرداری و شیادی دارند همراه می‌شود.... مدیری در حال حاضر مشغول ساخت فصل دوم سریال «در حاشیه» است.
قصه فصل دوم «در حاشیه» از آنجایی شروع می‌شود که آنهایی که در فاز اول دستگیر شدند به زندان می‌روند و این زندان قوانین و حال و هوای خاص خود را دارد و بعضی از بازیگران هم که در بخش بیمارستان نقشی نداشتند، ترکیب زندانی‌های قدیمی‌تر را تشکیل می‌دهند.
در این سریال که مهدی ژوله، خشایار الوند، الهه زارع‌نژاد و... تیم نویسندگی‌اش را زیر نظر مهران مدیری تشکیل می‌دهند، سیامک انصاری، سپند امیرسلیمانی، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرایی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، جوانه دلشاد، سید جواد رضویان، آذین رئوف، سحر زکریا، نادر سلیمانی، ماندانا سوری، شادان شهیدی، یوسف صیادی، الیکا عبدالرزاقی، گل ناز عباسی، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، نیما فلاح، شبنم فرشادجو، عارف لرستانی، علی لک‌پوریان، مهران مدیری، دریا مرادی دشت، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، سام نوری، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی به نقش آفرینی پرداختند.
در کارنامه مهران مدیری می‌توان از تولید سریالهای «ساعت خوش»، «پاورچین»، «نقطه‌چین»، «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «مرد هزارچهره»، «مرد دوهزارچهره»، «قهوه تلخ»، «ویلای من»، «شوخی کردم»، «عطسه» و «در حاشیه» نام برد.
مدیری در جدیدترین اخبار ساخت این سریال گفته است که «به زودى منتظر خبرهایى از فصل دوم سریال «در حاشیه» باشید».

  • مهران مدیری: خبر‌های جدید از فصل دوم «در حاشیه» در راه است


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات