چهارشنبه, 07 اسفند,1398 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

بعد از یک تاثیر بد: عذرخواهی بزرگمهر حسین پور به خاطر سیاسی کردن خندوانه

بعد از یک تاثیر بد: عذرخواهی بزرگمهر حسین پور به خاطر سیاسی کردن خندوانه

بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست اصلاح طلب که دو روز پیش در اینستاگرامش به امین حیایی توهین کرده بود، اینک با مطلبی جدید از کرده خود عذرخواهی کرد.
بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست اصلاح طلب که دو روز پیش در اینستاگرامش نوشته بود چون امین حیایی در فیلم قلاده های طلا بازی کرده است در هرصورت در مسابقه کمدین های های خندوانه به او رای ندهید، اگرچه در کمتر از یکساعت مجبور به حذف آن پست شد اما بازتاب این سیاسی کاری و بی اخلاقی برای وی آنچنان زیاد بود که مجبور شد پست بعدی اش را به عذرخواهی بابت این موضوع اختصاص دهد.
حسین پور روز گذشته در اینستاگرامش نوشت:

به دريايي درافتادم كه پايانش نميبينم
كسي را پنجه افكندم كه درمانش نمي دانم!
...
ديروز پستي گذاشتم كه بعد از يك ساعت برداشتمش. هر چند صفحه ي يك طنزپرداز و كاريكاتوريست را اصولن نبايد زياد جدي قضاوت كرد اما متاسفانه برخي دوستان چنان برداشتي كردند كه اصلن در مخيله ي من نيز خطور نمي كرد. با امين حيايي همين يك ماه پيش در استخر آب بازي مي كرديم و با امير ژوله كه هر روز حشر و نشر داريم. از نگاه من نه امير حق است و نه امين باطل! شايد به خودش هم گفته باشم كه فيلم قلاده اش را دوست ندارم و شايد به امير هم گفته باشم كه كارهاي آخر مديري برايم اونقدر هيجان انگيز نبوده است. و اگر انفجار خبري رسانه هاب مجازي را جدي تر مي گرفتم مثل هميشه دقيق تر و ظريف تر حرفم را بيان مي كردم. اما متاسفانه مثل طرفدارهاي دو آتشه ي تيم هاي فوتبال، چشمم را بستم و ازتيمم حمايت كردم و ظاهرا زيادي رو و احساساتي حرف زدم و ناخواسته حيطه و حريم طنز و هنر را به سياست آلوده كردم. هر چند از تلخي هاي اين روزها اين است كه طنز يك طنزپرداز جدي گرفته شود، در اينجا مثل يك كچل مرد، يا مرد كچل از طرفدارهاي امين عزيزم عذر مي خواهم و حيف كه رايم را به ژوله دادم و ديگر نمي شود، وگرنه به امين راي مي دادم تا بگويم داستان اونقدر جدي نيست كه الكي الكي جدي شده است! و به اميد اينكه هيچ كس ، كسي را قضاوت عجولانه نكند . چه كسي مثل من امين و امين ها را ... و چه ديگران من و مطالب مرا.

  • بعد از یک تاثیر بد: عذرخواهی بزرگمهر حسین پور به خاطر سیاسی کردن خندوانه


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آرشیو

جستجو

تبلیغات