ﺳﻪشنبه, 30 بهمن,1397 | |

اتاق خبر

آرشیو اخبار

نهنگ عنبر این هفته/ رستاخیز عید فطر
اکران می شود

نهنگ عنبر این هفته/ رستاخیز عید فطر

صحبت های روز دوشنبه سخنگوی شورای صنفی سینما خبر از اکران د وفیلم پرحاشیه داشت. اولی نهنگ عنبر ساخته سامان مقدم که در 30 اردیبهشت اکران می شود و فیلم دیگر رستاخیز احمدرضا درویش که به واقعه عاشورا می پردازد و اکرانش در جشنواره سال گذشته فیلم فجر بی حاشیه نبود.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه اخیر این شورا که امروز 28 اردیبهشت‌ماه برگزار شد به خبرنگار سینمایی ایسنا، گفت: قرارداد فیلم سینمایی «رستاخیز» احمدرضا درویش به سرگروهی سینما «آزادی» ثبت شد و این فیلم از عید فطر اکران می‌شود.

وی افزود: قرارداد سه فیلم «نهنگ عنبر» ساخته سامان مقدم، «آتیش بازی» و «اسب سفید پادشاه» نیز در جلسه امروز ثبت شد و این سه فیلم نیز از چهارشنبه 30 اردیبهشت‌ماه اکران خود را آغاز می‌کنند.

به گفته او، «نهنگ عنبر» به سرگروهی سینما کوروش، «آتیش‌بازی» در گروه آزادی و «اسب سفید پادشاه» به سرگروهی سینما استقلال اکران می‌شوند.

فرجی درباره اکران فیلم «مردن به وقت شهریور» توضیح داد: قرار بود این فیلم، هفته گذشته از روز 23 اردیبهشت‌ماه اکران شود اما اکران نکردن آن توسط «شکوفا فیلم» موجب شد که براساس آیین‌نامه شورای صنفی نمایش، فیلم نتواند در سرگروه خود اکران شود و به همین دلیل باید در گروه آزاد نمایش داده شود.

وی در پایان درباره برنامه‌های ویژه ماه رمضان نیز گفت:‌ هفته آینده در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کنیم.


  • نهنگ عنبر این هفته/ رستاخیز عید فطر


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

جستجو

تبلیغات